Опис системи

Senso - програмне забезпечення, що дозволяє проводити дистанційне модероване/немодероване юзабіліті-тестування цифрових каналів взаємодії з користувачами.

З його допомогою можна виявляти інтерфейсні, навігаційні та пов'язані із контентом проблеми, а також інші проблеми, з якими стикаються користувачі при взаємодії з різними продуктами. Додавання такого тестування користувача в процеси розробки та оптимізації ресурсів дозволяє підвищувати конверсійні показники і позитивно впливає на лояльність користувачів та їх суб'єктивне сприйняття відповідних ресурсів.

Основні можливості

Продукт Senso має наступний унікальний набір характеристик, які не представлені в інших подібних рішеннях компаній, що здійснюють діяльність з тестування досвіду користувачів.

Немодеровані дослідження

Дослідження, які збираються у спеціальному конструкторі тестів і запускаються в автономному режимі - кожен респондент отримує своє посилання на дослідження і проходить його самостійно у зручний для нього час та на звичному для нього пристрої.

Такий тип досліджень дозволяє швидко отримувати результат на великій кількості респондентів, причому цей результат буде досить релевантним звичайній поведінці респондентів у їхньому реальному житті.

Модеровані дослідження

Дослідження, що проводяться в реальному часі за участю модератора. Модератор та респондент спілкуються один з одним і респондент виконує завдання модератора на досліджуваній системі. Модератор бачить обличчя та робочий екран респондента. У ході сесії дослідження модератор робить нотатки, які будуть відображені у звіті з дослідження з прив'язкою до часу відео.

До сесії дослідження можуть приєднюватись спостерігачі, які можуть бачити екран респондента та його обличчя. Але не можуть втручатися у процес дослідження.

Щоденникові дослідження:

Використовуються для того, щоб отримати корисні спостереження та інсайти від користувача в ситуації реальної покупки. Ми створили спеціальну програму, яка може записувати всі дії респондента (відео його екрану, голос, обличчя, події на веб-сторінках) на вашому сайті або сайті конкурента протягом тривалого часу (від кількох днів до місяця) при цьому не проявляючи себе, тобто зберігаючи ситуацію максимально природною. Дослідження може проводитись одночасно на декількох девайсах користувача.

Респондент знає, що програму встановлено у нього в браузері та/або в мобільному телефоні/планшеті і заздалегідь погоджується на її встановлення.

Спеціальні можливості

Унікальні можливості системи

Методологічна відповідність системи:

Наша система відповідає всім основним критеріям базової методології проведення дистанційних немодерованих досліджень. Це дуже важлива якість. Адже якщо під час проведення досліджень порушено методологію, то результати таких досліджень не можна вважати достовірними.

Респонденти досліджень

Дані, що збираються

Дані у звітах

Ліцензія

Ми продаємо наше рішення у вигляді річної ліцензії на доступ до використання ПЗ.

Є два варіанта його використання:

Сертифікація

Весь сервіс цілком та повністю розроблений Senso.